in

Bronz Ten İsteyenlere Kozmetik Önerileri

Bu yaz bronz gezmek isteyenlere kalıcı bronzlaştırıcı kozmetik tavsiyeleri:

Piyasada bronzluğunuzun hemen kaybolmaması için üretilen birbirinden etkili birçok ürün var. Bunlar, 2-3 saatte bronzluk sağlarken, nemlendirme özellikleriyle de kuru ciltleri rahatlatıyor. Aynı zamanda da, cildin nem ihtiyacını karşılayarak, soyulmayı engelleyen aktif maddelerle, bronzluğun kalıcı olmasını sağlıyor.

After-sun’ı vücut losyonu olarak kullanmaya devam edin. Hem yaz mevsiminin serin tazeliğini hissetmenizi sağlayacak hem de cildin kurumasını, erken yaşlanmasını ve güneşin verdiği zararları önleyen zengin içeriğiyle de cildinizi koruyacaktır.

Otobronzanlar

Bu doğal yöntemleri uygulamak için vaktiniz yoksa otobronzanlardan faydalanabilirsiniz. Güneş ve solaryumun zararlı etkilerine maruz kalmaksızın bronzlaşmayı sağlayan otobronzanlar, doğru kullanıldığı takdirde, güneşten bile daha doğal bir bronzluk sağlayabiliyor.

Sabah ya da akşam önceden peeling yaptığınız cildinize aşağıdan yukarıya azar azar yedirerek sürdüğünüz otobronzanlar, kaybolmaya yüz tutmuş bronz teninizi tekrar kazanmak için ideal bir yol olabilir.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Written by BilioBu

Biliobu.com Sahibi | Sosyal İçerik Platformu!

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments

Herkesin İstediği İdeal Eş Hangi Özellikleri Taşımalı?

Unutkanlık Sorunu Yaşayanlara 9 Etkili Tavsiye