Victoria's Secret'ın birbirinden güzel meleklerinin güzelliklerinin altındaki sırlar neler? Bu kadar güzel kalmak için neler yapıyorlar? Gelin birlikte bakalım:

Adriana Lima'nın Güzellik Sırları

Saçlarına gayet düşkün olan Adriana Lima yapmış olduğu avokado ve ballı saç maskeleriyle saçlarının güzelliğine güzellik katmakta. Adriana Lima kullanmış olduğu bu maskeyle saçlarındaki kuruluğu ve matlığı tamamen bitirdiğini söylüyor. Sizlerde evlerinizde kendiniz hazırlayabileceğiniz bal ve avokado karışımı doğal bir maskeyle saçlarınıza güzellik katabilirsiniz.

Miranda Kerr'in Güzellik Sırları

Bu modelimizin güzellik sırrı ise nem maskesi. Miranda Kerr yüzüne uyguladığı nem maskesi sayesinde cildinin daha yumuşak, pamuksu bir hal aldığını dile getiriyor. Ayrıca spora da fazlasıyla önem veren Miranda Kerr günlük olarak egzersizler yapmayı da ihmal etmiyor. Yaptığı sporun başında günün belli saatlerinde düzenli yürüyüşler geliyor. Aynı zamanda yoga da yapan model, makyajı çok sevmediğini doğal olmayı seçtiğini belirtiyor.

Alessandra Ambrosio'nun Güzellik Tüyoları

Saç bakımına önem veren Alessandra Ambrosio da doğal ürünler kullanmayı tercih ediyor, bu ürünleri vitamin takviyeleriyle de destekliyor. Daha parlak, hacimli ve canlı saçlara bu iki yöntemle sahip olduğunu anlatan güzel model spora da ayrıca önem veriyor. Boş zamanlarında voleybol oynayıp yüzme sporu yaparak formunu koruduğunu belirtiyor. Alessandra Ambrosio aynı zamanda güzelliğini bolca taze sebze tüketmeye ve hindistan cevizi suyu içmeye de borçlu olduğunu söylüyor.

Candice Swanepoel'in Güzellik Bilgileri

Cildi epey bir hassas olan Candice Swanepoel de makyajdan olabildiğince uzak durmayı ve doğal ürünler kullandığını belirtiyor. Yaptığı buz maskeleriyle cildini gerginleştiren model düzenli spor yapmayı da göz ardı etmiyor. Güzel model plates yaparak formunu koruduğunu da ekliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here