İşte size nostalji yaptıracak ve biraz geçmişe götürecek çizgi filmler

1) CASPER

Casper’ın bir hayalet olmasından dolayı, etrafındaki bütün canlılar ondan korkmakta bu da Casper’ı çok üzmekteydi. Bundan dolayı da hiç arkadaş edinemiyordu. Fakat o diğer hayaletlerin aksine, insanları korkutmak yerine onlara yardım etmeyi seçerdi.


2) Scooby-Doo

Dört arkadaş ve bir köpeğin maceralarını konu almaktaydı. Scooby yemek yemeyi sever ve hayalet, hortlak gibi şeylerden çok korkardı.


3) Taş Devri

Fred Çakmaktaş, karısı Vilma, çocukları Çakıl ve vefakâr ev hayvanları Dino, komşuları Barney Moloztaş, karısı Betty ve evlat edindikleri çocukları Bam Bam…


4) Tom ve Jerry

Konu genellikle evin kedisi Tom ile evin yiyeceğiyle beslenen ve küçük bir yuvada yaşayan Jerry’nin kavgalarıydı. Tom her seferinde Jerry’i avlamaya çalışır ancak hiçbirinde başarılı olamaz ve Jerry akıl oyunlarıyla her zaman galip gelmeyi başarırdı. Tom’un ise galip geldiği zamanlar oldukça nadirdi.


5) Winnie The Pooh

100 Hektar Ormanında yaşayan ayı Winny, küçük korkak Piglet, zıp zıp kaplan Tigger, bahçıvan ve titiz Tavşan ve uyuşuk Eeyore’un birbirinden sevimli ve masum hikâyeleri üzerine kuruluydu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here