Her ilişkinin en büyük sorunudur belli bir süre sonra monotonlaşıp herşeyin aynı şekilde devam etmesi, eğer sizde ilişkinizin monotonlaştığını düşünüyorsanız ve ilişkinizi canlandırmak istiyorsanız bunları uygulayın

1) Ona kahvaltı hazırlayın

Her zamanki kahvaltı düzeninin aksine, özel bir tepsiyle yatağında sunacağınız kahvaltı sayesinde güne küçük de olsa farklı bir şekilde başlamış olacaksınız.

2) En sevdiği yemeği yapın

Onun en sevdiği yemeği yaparak ve bunu kendisi için hazırladığınızı vurgulayarak, kendisini özel hissetmesini sağlayabilirsiniz.

3) Not yazın

Evlilikten sonra unutulan küçük notlar, ona olan sevginizi canlandıracak ve sevgilinizin kendisini iyi hissetmesine neden olacaktır. Evin çeşitli yerlerine iliştireceğiniz küçük sevgi sözcüklerini hayatınıza dâhil edin.

4) İltifat edin

Sadece kadınlar değil, erkekler de övülmekten, iyi taraflarının öne çıkarılmasından çok hoşlanırlar. Onların belirli özelliklerini vurgulayarak gönüllerini okşayın.

5) Hastalanınca onlara iyi bakın

Hastalık dönemlerinde olan erkekler, bu süreçte ilişkilerini gözden geçirir ve eşlerine farklı bir gözle bakarlar. Başlarında çorbalarını yapan, ilaçlarını içiren sıcacık eşler görmek, eve ve size olan bağlarını arttırır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here