Arkadaşlarınızla, eşinizle, dostunuzla sıkıldığınızda oynayabileceğiniz 6 eğlenceli masa oyunu:

1) Amiral Battı

Bir denizci edasıyla zevk alarak oynayacağınız amiral battı iki kişilik masa oyunları arasında eğlenmek için belki de en eğlenceli seçenek. İçerisinde aksiyon, heyecan ve gerilim barındıran bu oyunda birçok duyguyu bir arada yaşamak fazlasıyla mümkün.


2) Bilardo

İki veya daha fazla kişiyle oynanabilen bilardo arkadaşınızla oynayabileceğiniz zevkli bi masa oyunu. Topların birbirine çarpma sesinde bile heyecanlanmamak elde değil.


3) Satranç

Analitik düşünmeyi sevenlerin çok keyif alacağı bir oyunu olan satranç yine kolay ulaşılabilir masa oyunları arasında sayılabilir.


4) Jenga

Tahta blokları dengede tutmak için oynanan Jenga'nın temel mantığı çok basit. İki veya daha fazla kişiyle oynanabilen bu masa oyununda herkes sırayla bir tahta blok çekiyor, kuleyi yıkan ise oyunu kaybediyor. Gerilim ve heyecan kaçınılmaz!


5) Monopoly

Monopoly yıllardır özellikle evlerde vazgeçilmez masa oyunları arasında yer alıyor. İlerleyen yıllarda çok farklı çeşitleri ve kopyaları türetilen Monopoly tarzı kutu oyunları eğlenmek için gayet ideal bir seçenek.


6) Tavla

Nesilden nesle aktarılan, çoğu cafe ve çay bahçesinde kolaylıkla bulabileceğiniz tavla, keyifli vakit geçirmek için vazgeçilmez bir masa oyunu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here