Ünlü oyuncu Ahmet Kural ile şarkıcı Sıla arasında yaşanan “Hakaret ve yaralama”  suçundan dolayı  ayrılan çift’in davasında yeni gelişmeler yaşandı.

Ünlü oyuncunun Ahmet Kural’a şarkıcı Sıla ‘ya “yaralama”suçundan dolayı  5 yıla kadar hapsi isteniyor.

Ünlü çift bugün tekrar hakim karşısına çıktı.
Ünlü oyuncu Ahmet Kural hakim karşısında şu ifadeleri verdi; “Daha önce birlikteliğimiz vardı. Hem kültür, hemde bazı sebeplerden dolayı anlaşmazlıklar oluyordu. Bazende alkol aldığımız zamanlarda tartışıyorduk. Bu süreçlerden dolayı ayrıldık. Daha sonra Okan isminde bir kişi ile ilişkisini öğrendim. Sıla, bana mesaj atıp tekrar birlikteolmak istediğini söyledi. Tekrardan görüşmeye başladık.Bu süreçte Okan ismini sorduğumda sürekli farklı cevaplar veriyordu. Sürekli verdiği karmaşık cevaplardan dolayı kafamda hep bi şüphe ve soru işaretleri oluştu.“ifadelerine yer verdi.

Ünlü Şarkıcı Sıla ise ifadelerinde; ” Olay günü  ailesinin evindeydik.Güzel vakitgeçirdik. Daha sonra Zekeriyaköy’deki evine gittik . Alkolün etkisiyle bir anda sinir krizi geçirdi. Ne olduysa ondan sonraoldu. Bana ‘seni öldürürüm gebertirim’ dedi. Birkaç kez yere düştüm böbreklerime ve kulaklarıma vurdu. Ahmet Kural beni yerlerde sürükledi. Yaklaşık 1 saat kadar sürdü.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here